O plemene
Klub
Akcie klubu
Archív akcíí
Chov
Výstavy
000799233
Klubová výstava 19.4.2014


24.9.2019
Špeciálna výstava Slovenského CKCHS klubu
posudzoval/judge: Norman Derek Edwards, UK ( kennel Delhaze)
--------------------------------------------------------------------------------------------

Ch.Nathan Angel Maradeco King
V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťaz Špeciálnej výstavy, BOB
maj.Staszuk A.

--------------------------------------------------------------------------------------------

výsledky:
Najlepšia chovateľská skupina: Scarlett team, maj. Predná M.
Najkrajší pár psov: Ch.Nathan Maradeco King & Nelli Maradeco King, maj.Staszuk A.


Kompletný album s fotografiami na FB stránke klubu
--------------------------------------------------------------------------------------------

King Charles španiel

  farba trieda meno psa výsledok KV majiteľ
psy BH mladých Angus Buco Cassanova VD1 Kasanová M.
  TR šampiónov King Kasper Fapella Gray V1, CAC, Klubový víťaz, BOB Kasanová M.
sučky RU ml.dorastu Audrey Buco Cassanova VD1 Kasanová M.

Cavalier King Charles španiel


  trieda farba meno výsledok KV majiteľ
mladých BT Oh Perfect Krásna louka V1, CAJC Joštová H.
  šampiónov BT Ladies Night du Jardin de Claire V1, CAC, Víťaz farby BT Gladišová Z.
    Zirkony Eli Biely démon V2, r.CAC Havlena D.
tr.čestná BH Jalapeňos Chilli koliba   Stloukalová V.
    Liane´s Cleveland   Šilhár J.
  ml.dorast BH Frodo z Malého majera VN1, Najkrajší pes z ml. dorastu, Najlepšie šteňa Maľová E.
  dorast BH Elton Zlatá kométa VN1, Najkrajší pes dorastu Šilhár J.
      Eyron Delight Rubínový květ N Zemanová M.
  mladých BH Big Lebowski Silver Capricorn V1, CAJC, Najkrajší mladý pes Jandová I.
      Libretto Maradeco King V2 Staszuk A.
      Stay With Me Scarlett team VD3 Predná M.
  stredná BH Miro Zlodziejska zgraja V1, CAC Korkus H.S.M.
      Perfect Smile Scarlett team VD2 Hroncová M. & M.
  otvorená BH Matúš Chilli koliba VD1 Šašková H.
  šampiónov BH Nathan Maradeco King V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťaz Špeciálnej výstavy, BOB Staszuk A.
      Geremmayo Tricyrtis V2, r.CAC Bartmanová R.
      Daren z Malého majera V3 Divékyová T.
  veteránov BH Royal Times Darlington V1, Najkrajší veterán pes, Najlepší veterán Kristová L.
  dorastu RU Bengalfire Firi Biely démon VN1 Mikulášová I.
  šampiónov RU Klement Red Chilli koliba V1, CAC, Víťaz farby RU Potheová Z.
  veteránov RU Bonitos Companeros Yes We Can Red VD1 Šašková H.
  dorast TR Tomis Tri Biely démon N Mikulášová I.
  mladých TR Cuteness Charm Aldaha Gold V1, CAJC Heblik M.
      Easy z Malého majera VD2 Milatová L.
  otvorená TR Yankee Doodle Silver Capricorn VD1 Jandová M.
      Darth z Malého majera VD2 Lelovicsová E.
  šampiónov TR Denpasar Valachian Beauty V1,CAC, Víťaz farby TR Kristová L.
    Axiss Eli Biely démon V2, r.CAC Mikulášová I.
veteránov TR Monaco Sevi Biely démon V1 Kasanová M.
Sučky ml.dorast BT Pocahontas Chilli koliba VN1, Najkrajšia sučka z ml. dorastu Jankovičová Ľ.
dorast BT Malaika Kareli pod Radyní N Skoumalová J.
    Sybilla Tri Biely démon N Mikulášová I.
  mladých BT Oxinia Tri Biely démon VD1 Mikulášová I.
stredná BT Gyra Boja Petulenka V1, CAC, Víťaz farby BT Pašková L.
    Carmen Cavi Luckykay V2,- Šilhár J.
    Ibisca Twe Biely démon VD3 Holešová R.
otvorená BT Unicate Eli od Ptačí skály V1, CAC Vetešníková A. a J.
šampiónov   Troya Flowers City V1, CAC Gladišová Z.
ml. dorast BH Forever in My Mind Silver Capricorn N Jandová I.
dorastu BH All My Love Scarlett team VN1 Najkrajšia sučka dorastu, Najlepší z dorastu Predná M.
    Escamilla Tally Rubínový květ VN2 Drajsajtlová R.
    Xeyla Tri Biely démon VN3 Mikulášová I.
    A Little Secret Scarlett team N Predná M.
    Taunia Tri Biely démon N Mikulášová I.
mladých   Sanctuary of Love Scarlet team VD1 Predná .
stredná BH Misty Zlodziejska zgraja V1, CAC Korkus H.S.M.
    Priselia Twe Biely démon VD2 Havlenová T. a D.
    Marion Chilli koliba VD3 Klementová Jankovičová Ľ.
      Princess of my Heart Scarlett team VD4 Držíková Šefčíková H.
otvorená BH Nelli Maradeco King V1, CAC Staszuk A.
    A Sound of Thunder Aldaha Gold V2, r.CAC Tošenovjanová D.
    Jenny Gump Chilli koliba VD3 Klementová Jankovičová Ľ.
    Only Miracle Magnolia PassCo VD4 Domaníková K.
    Abbie AD Stupava D Láberová M.
šampiónov BH Abbygail Paws and Kisses V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťazka Špeciálnej výstavy Soldánová Š.
    Jolly Joker Chilli koliba V2, r.CAC Klementová Jankovičová Ľ.
ml. dorast RU Brixi Firi Biely démon N Mikulášová I.
dorastu RU Vizzey Siri Biely démon VN1 Lackovičová P.
mladých RU Nikita Chilli koliba VD1 Klementová Jankovičová Ľ.
    Digoria Rubínový květ VD1 Drajsajtlová R.
stredná RU Pollyanna Magnolia PassCo V1, CAC, Víťaz farby RU Domaníková K.
otvorená RU Pandora Magnolia PassCo VD1 Domaníková K.
šampiónov RU Beyriss Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
veteránov RU Calista Okti Biely démon VD1 Vetešníková A. a J.
    Cassamia Okti Bierly démon VD2 Mikulášová I.
mladých TR Coton Candy Aldaha Gold V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka, Najlepší z mladých, BOS Tošenovjanová D.
    Jinnet Tri Biely édmon VD2 Mikulášová I.
    Star is Born Scarlett team VD3 Predná M.
stredná TR Femme Fatale Maradeco King V1, CAC, Víťaz farby TR Staszuk A.
šampiónov TR O'Jansu Eli Biely démon V1,- Mikulášová I.
veteránov TR Destiny Princess Vanmar Majesty VD1 Lackovičová P.