O plemene
Klub
Akcie klubu
Archív akcíí
Chov
Výstavy
001209764
Klubová výstava 19.4.2014


29.5.2022
Klubová výstava so zadávaním titulov CAC, Klubový víťaz
SK CKCHS klubu

k 30.výročiu založenia klubu
Kaštiel Palárikovo

posudzovala: Gordon Inglis, UK (CHS Craigowl)

--------------------------------------------------------------------------------------------

výsledky:
Najlepšia chovateľská skupina: CHS Scarlett team, maj. Predná K.
Najkrajší pár psov:
Sorata Ginger Ale + Cassamia Okti Biely démon - maj. Mikulášová I.



King Charles španiel

  trieda farba meno psa výsledok KV majiteľ
psi  
tr. otvorená RU Baron Hart z Panství Lomnice V1, CAC Fojtíková D.
 
 
tr. šampiónov BT Marsward Magic Moments V1, CAC, Klubový víťaz, BOB Hildebrantová I.
  RU Diamond Heart Milpos VD3 Fojtíková D.
  BH Angus Buco Cassanova V2, r.CAC Kasanová M.



Cavalier King Charles španiel


  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.ml dorast BT Ston Du Mas Ensoleille VN1, Najkrajší pes z ml.dorastu Gladišová Z.
  tr. .dorast BT Xanadu Krásná louka VN1 Ouředníková M.
  tr.šampiónov BT Oh Perfect Krásná louka V1, CAC, Víťaz farby BT Joštová H.
  tr.ml dorast BH Ganimedes Magnolia PassCo VN1 Domaníková K.
  tr.dorast BH Paradise is you Scarlett team Vn1, Najkrajší pes dorastu, Najlepší z dorastu Jandová I
  tr.mladých BH Ballantines Mellow Blenangel V1, CAJC, Najkrajší mladý pes Dobrovič D
    BH Misia K Joker VD Csadiová V.
    BH Misia K Kiss Hard V2 Klátiková S.
    BH Rising Star Vanmar Majesty VD4 Jackulík R.
    BH Urixen Sixi Biely démon V3 Mikulášová I
  tr.stredná BH Haribo Aldaha Gold V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťaz Klubovej výstavy, BOB K. a R. Šmejkalovi
    BH Unikát Chilli koliba V2, r.CAC Kopecký M.
  tr.otvorená BH Railey Krásná louka VD1 Joštová H.
  tr.šampiónov BH Assanti Baryon Cavalier VD4 Havlenová T.
    BH Autumn Leaves Sole Di Mezzanotte V2, r.CAC Schifferová K.
    BH Daren z Malého majera V3 Divékyová T.
    BH Ezop Z Maleho majera VD Kristofčáková Z.
    BH Libretto Maradeco King V1, CAC Staszuk A.
  tr. veteránov BH Edward Quinn z Krásné Gladys V1 Buriánková M.
    BH White Caramel Aldaha Gold V2 Heblik M.
  tr.mladých RU Breesis Baryon Cavalier VD1 Jílková V.
  tr. stredná RU Barucci Primus ze Souhvězdí Lyry V1,- Šimečková K.
  tr.šampiónov RU Elcris Firi Biely démon V1, CAC, Víťaz farby RU Mikulášová I
  tr. veteránov RU Sorata Ginger Ale V1, Najkrajší veterán pes, BOV Mikulášová I
  tr. ml.dorast TR Canterax Seti Biely démon VN2 Mikulášová I
    TR Kensington Aldaha Gold VN1 Tošenovjanová D.
  tr.dorastu TR Ymontic Sixi Biely démon VN1 Mikulášová I
  tr.mladých TR Hugo z Malého majera V3 Mešťan M.
    TR Chrisbell sixi Biely démon V2 Havlenová T.
    TR Kobe Maradeco King V1, CAJC Staszuk A:
  tr.otvorená TR Mon Ami Lemna Minor V1, CAC Stloukalová V.
    TR Tomis Tri Biely démon V2, r.CAC Mikulášová I
  tr.šampiónov TR Archibald Ellis Bohemia V Jílková V.
    TR Armani Caressema V4 Wierzba-Babin A.
    TR Kleo Buco Cassanova VD Kasanová M.
    TR Misia K Goofy V3 Klátiková S.
    TR Mistral Lemna Minor V1, CAC, Víťaz farby TR Stloukalová V.
    TR Night Fever Vanmar Majesty V2, r.CAC Mikulášová I
    TR Xcellente Rio Magnolia PassCo VD Domaníková K.
  tr. veteránov TR Alphonse Benjamine Kashmir Jasmine VD1  
           
sučky tr.mladých BT Arya Stark z Wanorčina království V4 Hečová M.
    BT Bellowine Baryon Cavalier V1, CAJC Mikulášová I.
    BT Dream Come True ze Souhvězdí Lyry V3 Chytilová A.
    BT Kirkjuvagr Verdandi V2 Schulz A.
  tr.stredná BT Jenny Zlatá kométa V1,- Brnula P.
  tr.šampiónov BT Kiss me Krásná Louka V1, CAC, Víťaz farby BT Ouředníková M.
    BT Pocahontas Chilli koliba V2, r.CAC Klementová Jankovičová Ľ.
  tr. veteránov BT Finnessa Okti Biely Demon V1, Najkrajšia sučka veterán Ouředníková M.
  tr. ml.dorast BH A Dream Comes True Hirschien Monde N Hirschová I.
    BH Gaia Magnolia PassCo VN2 Domaníková K.
    BH Stela Nelli Santana Gwellian VN1 Švedíková J.
    BH Zumba Chilli koliba N Klementová Jankovičová Ľ.
  tr.dorastu BH Jasmine ALdaha Gold VN1, Najkrajšia sučka dorastu Tošenovjanová D.
  tr.mladých BH Ala Ba-Mi-Go V3 Domaníková K.
    BH Bella Fleur Tulip Fever At Magic Noblesse V2 Kovalančíková M +Bobríková A.
    BH Blondbery Ellis Bohemia VD Jílek M.
    BH Rustic Pinky Bell Vanmar Majesty VD Halanová K.
    BH Wild Angel Krásná Louka V1, CAJC, Najkrajší mladý pes, Najlepší z mladých Ouředníková M.
    BH Zayane Prokopská hvězda VD4 Vavrová M.
  tr.stredná BH Destinee Magnolia PassCo VD Domaníková K.
    BH Gaia Z Malého Majera V4 Lacíková B.
    BH Gummi Grammi Snukraina V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťazka Klubovej výstavy, BOS Derleta A + A.Tracz
    BH Nina Ricci Magic Noblesse V2, r.CAC Bobríková A.
    BH Oriental Rose Vanmar Majesty VD Hirsch T.
    BH Wisteria Prokopská hvězda V3 Nováková H.
  tr.otvorená BH Hora Danube Miracle VD4 Bugárová E.
    BH Ayllin Magic Blenangel VD3 Soldanová Š.
    BH Milaya Tri Biely démon VD Rybárová E.
    BH Nobel Dancer´s Karamella V1- Bobríková A.+ Schulz A.
    BH Valencia Minowara V2,- K. a R. Šmejkalovi
  tr.šampiónov BH Annabella Carolina Sweets VD3 Jurčová P.
    BH Chinaski z Jezerního království V2, r.CAC Rejfková V.
    BH Pumpkin Krásná Louka V1, CAC Ouředníková M.
  tr. veteránov BH Delicatessa Chilli koliba V1 Klementová Jankovičová Ľ.
    BH Goya Prokopská hvězda V2 Nováková H.
  tr. ml.dorast RU Dazyria Seti Biely démon VN2 Mikulášová I.
    RU Queen Martina Lemna Minor VN1 Stloukalová V.+ Šlosárková M.
    RU Xia Krásná Louka VN1 Ouředníková M.
  tr.mladých RU Kiki-Dee Flowers city VD1 Gladišová Z.
  tr.šampiónov RU Crocus Culverhill V1,- Gladišová Z.
    RU Terracotta Prokopská hvězda VD2 Rejfková V.
  tr. veteránov RU Cassamia okti Biely démon VD1 Mikulášová I.
  tr.ml dorast TR Phoebe Zlatá kométa VN1, Najkrajšia sučka z ml.dorastu,Najlepší z dorastu Šilhár J.
  tr.dorastu TR Simonetta Magic Noblesse VN1 Gromlusová A. +Bobríková A.
  tr.mladých TR Aurora Holly Glowing Star VD Bugarová E.
    TR Betty Magnolia PassCo VD šlosárková M.
    TR Harvhi Stajnia Magia V3 Heblik M.
    TR Nessie z Krásné Gladys V4  
    TR Lara Zlatá kométa V1, CAJC Šilhár J.
    TR Ommica Sixi Biely démon V2 Mikulášová I.
  tr.stredná TR Aurora Magnolia PassCo V2, r.CAC Domaníková K.
    TR Papaya Santana Gwellian V1, CAC Švedíková J.
  tr.šampiónov TR Misia K Fiamma V2, r.CAC Klátiková S.
    TR Noblesse Naomi Vanmar Majesty V1, CAC, Víťaz farby TR Lackovičová P.