O plemene
Klub
Akcie klubu
Archív akcíí
Chov
Výstavy
001605317


29.4.2023
Klubová výstava SK CKCHS klubu
Pezinok
posudzovala: Andrea Sedgbeer, UK



BOB + BOS + BOJ King Charles španiel


BOB + BOS Cavalier King Charles španiel



Najlepšia chovateľská skupina: CHS Biely démon, maj. Mikulášová I.
Najkrajší pár psov: Ymontic Sixi + Ommica Sixi Biely démon - maj. Mikulášová I.


King Charles španiel


  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.ml.dorastu RU Wizard Harry Fapella Gray VN1, Najkrajší pes ml. dorastu Fasora P.
  tr.otvorená BT Romeo Auguste des Rochers d ´Agerna X Fasora P.
    BH Russisch Geist Damian For Izuz V1, CAC Hildebrantová I.
  tr.šampiónov BT Faworite King Harry Potter V1, CAC, Klubový víťaz BOB Fasora P.
sučky tr.ml.dorastu BT Winnie Fapella gray VN1, Najkrajšia sučka ml. dorastu Fasora P.
  tr.ml.dorastu BT Travtana Gipsophilia V1, CAJC, BOJ Hildebrantová I.
  tr.stredná TR One Sassy Lady Pikkana V1, CAC, Klubová víťazka BOS Hildebrantová I.

Cavalier King Charles španiel

  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.mladých BT Delicato Itzi Magic Shayen V1, CAJC Šašková H.
  tr.stredná BT Ston du Mas Ensoleille V1, CAC, Víťaz farby BT Gladišová Z.
  tr.otvorená BT Antuanetts Cavaliers Dominic VD1 Prygoniuk N.
    BT Orry Magic Magpie VD2 Kvetáková L.
  tr. veteránov BT Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera V1 Víšková L.
psy tr.ml.dorastu BH Ayden La Vera Gioia VN2 Rábiková A.
    BH King of King s Magnolia PassCo VN1, Najkrajší pes ml. dorastu Domaníková K.
  tr. dorastu BH Legolas Aldaha Gold VN1, Najkrajší pes dorastu, Najlepší z dorastu Tošenovjanová D.
    BH Arianto Seti Biely Démon VD Jágerská I.
    BH Dream Catcher Sole di Mezzanotte V4 Schifferová K.+ Handzová L.
    BH Harley Cursum Perficio V3 Staszuk A.
    BH Charriot Seti Biely Démon VD šupková K.
    BH Rescator Scarlett team V2 Predná K.
    BH Yes Krásná louka V1, CAJC Ouředníková M.
  tr. stredná BH Ganymedes Magnolia PassCo V Domaníková K.
    BH Misia K Kiss Hard V1, CAC Klátiková S:
    BH Passionate Kisses Scarlett team V3 Hroncová M.+M.
    BH Painted On My Hearth Scarlett team V4 Voleková I.
    BH Urixen Sixi Biely démon V2, r.CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená BH Ballantines Mellow Blenangel V1, CAC Dobrovič D.
    BH Frederico Duo z Vítové V4 Václavková H.
    BH Gucci Zlatá kométa V Sobotová L.
    BH P.S.I Love You Scarlett team V3 Predná K.
    BH Wamuu Zlodziejska Zgraja V2, r.CAC H.S.M. Korkus
  tr.šampiónov BH Assanti Baryon Cavalie V2, r.CAC Havlenová T.
    BH Autumn Leaves Sole di Mezzanotte V3 Schifferová K.
    BH Libretto Maradeco King V1, CAC, Víťaz farby BH Staszuk A.
  tr. veteránov BH Edward Quinn z Krásné Gladys V1, Najkrajší veterán pes Šimečková K.
  tr.čestná RU Klement Red Chilli koliba V1 Potheová Z.
  t.mladých RU Brave Heard Hirschien Monde V1, CAJC Baratová M.
    RU Quiddo Kopidlenský kavalír V3 Blažkoví K. a J.
    RU Valerian Moravi a Eden V2 Busnyaková M.
  tr.otvorená RU Breesis Baryon Cavalier V1, CAC Jílková V.
    RU Error Zlodziejska Zgraja V2, r.CAC HSM Korkus
  tr.šampiónov RU Baruci Primus ze Souhvězdí Lyry V1, CAC, Víťaz farby RU Šimečková K.
  tr. veteránov RU Urxis Sevi Biely démon V1 Mikulášová I.
  tr.čestná TR Mistral Lemna Minor V1 Stloukalová V.
  tr.ml.dorastu TR Yggdrasil Moravia Eden VN1 Kristová L.
  tr.dorastu TR Zodiaque z Królewskiego Dworu VN1 Staszuk A.
  t.mladých TR Argos from Pressburg rebels V3 Líšková L.
    TR Casper Kashmir Jasmine V2 Hamerlíková A.
    TR Misia K Korona Kartel V Blažkoví K. a J.
    TR Nikai of an Excellent Choice V1, CAJC, Najkrajší mladý pes, Najlepší z mladých Bobríková A.+ Voleková I.
    TR Romeo Zlatá kométa V4 Šilhár J.
  tr. stredná TR Whisky Krásná louka V2, r.CAC Víšková L.
    TR Ymontic Sixi Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená TR Archibald Ellis Bohemia V3 Jílková V.
    TR Johny Stark Scarlett team V2, r.CAC Predná K.
    TR Kobe Maradeco King V1, CAC Staszuk A.
  tr.šampiónov TR Bentley Magnolia PassCo V3 Pastucha B.
    TR Chrisbell Sixi Biely démon V2, r.CAC Havlenová T.
    TR Mon Ami Lemna Minor V1, CAC, Víťaz farby TR, Klubový víťaz, BOB Stloukalová V.
    TR Night Fever Vanmar Majesty V4 Mikulášová I.
    TR Xcellente Rio Magnolia PassCo V Domaníková K:
sučky tr.dorastu BT Ebby - Enola Roswell Cav VN2 Kiss M.
    BT Zinnia Elegans Krásná louka VN1 Ouředníková M.
  tr. stredná BT Arya Stark z Wanorčina království V1, CAC Hečová M.
    BT Bellowine Baryon Cavalier V2, r.CAC Mikulášová I.
  tr.otvorená BT Bubble Caressema V1, CAC, Víťazka farby BT, Klubová víťazka, BOS Gundášová V.
  tr.šampiónov BT Jenny Zlatá kométa V1, CAC Položáni R.+ Brnula P.
  tr.veteránov BT Finnessa Okti Biely démon V1 Ouředníková M.
    BT Rabymar Rosalind V2 Kristová L.
  tr.čestná BH Jolly Goo Vanmar Majesty V1 Lackovičová P.
  tr.ml.dorastu BH Aria La Vera Gioia N Rábiková A.
    BH Briselis Eyti Biely démon VN3 Skalická T.
    BH Legenda Lucy Magnolia PassCo VN1 Domaníková K.
    BH Moonshine Bellas Hope VN2 Haushammer P.
  tr.dorastu BH Comet Halley Hirschien Monde N Lauková M.
    BH Essence of Love Sole di Mezzanotte X Schifferová K.
    BH Umbrella Magic Noblesse X Voleková I.
    BH Tizzey Seti Biely démon VN1, Najkrajšia sučka dorastu Mikulášová I.
  tr.mladých BH Artemis von Pressburg rebels V Lužica F.
    BH Aurora von Pressburg rebels V Položáni R.+ Brnula P.
    BH Athena von Pressburg rebels V Položáni R.+ Brnula P.
    BH Bella Fleur Brilliant Glass Slipper V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka Bobríková A.
    BH Bye Bye Tete Chilli koliba V4 Klement Jankovičová Ľ.
    BH Cassamia Baryon Cavalier V Havlenová T.
    BH Minella Seti Biely démon V Mikulášová I.
    BH Nessica Seti Biely démon VD Mikulášová I.
    BH Renesmee Scarlett team V Rábiková A.
    BH The Swan Princess Magic Noblesse V2 Jurčová P.
    BH Touch of Magic Vanmar Majesty V Vríčanová A.
    BH Yasmine Krásná louka V3 Stloukalová A.
  tr. stredná BH Aksmada's Ishka V Kristová L.
    BH Denny Trixy od Pylu V Skalická T.
    BH Gaia Magnolia PassCo V Domaníková K.
    BH Chassity Felindra Rubínový květ V4 Breineková P.
    BH Jasmine Aldaha Gold V1, CAC, Víťaz farby BH Tošenovjanová D.
    BH Wild Angel Krásná louka V2, r.CAC Ouředníková M.
    BH Zayane Prokopská hvězda V3 Vavrová M.
  tr.otvorená BH Ayllin Holly Glowing Star V4 Šimun Z.
    BH Bella Fleur Tulip Fever at Magic Noblesse V1, CAC Bobríková A.+ Kovalančíková M.
    BH Desiree Magnolia PassCo V3 Domaníková K.
    BH La Bella Scarlett team V2, r.CAC Predná K.
  tr.šampiónov BH Amiable Snout Magic Shayen V3 Haushammer P.
    BH A Sound of Thunder Aldaha Gold X Tošenovjanová D.
    BH Blondbery Ellis Bohemia V2, r.CAC Jílek M.
    BH Gummi Grammi Snukraina V1, CAC Derletta A. + Tracz A.
  tr.veteránov BH Taylinne Tini Biely demon V1 Haushammer P.
  tr.ml.dorastu RU Olivia Flowers City VN1 Gladišová Z.
  tr.mladých RU Avangeline Ma Belle Beau Bedone V4 Gundášová V.
    RU Juliette Magnolia PassCo V3 Domaníková K.
    RU Queen Martina Lemna Minor V1, CAJC Stloukalová V.+ Šlosárková M.
    RU Riyanna Seti Biely démon V2 Mikulášová I.
  tr. stredná RU Dazyria Seti Biely démon V2, r.CAC Mikulášová I.
    RU Xia Krásná louka V1, CAC Ouředníková M.
  tr.otvorená RU Caramela Magnolia PassCo V1, CAC, Víťaz farby RU Bocová A.
    RU Infinity Life V2, r.CAC Prygoniuk N.
  tr.šampiónov RU Bright Perseids Daylight Davina V1, CAC Haushammer P.
  tr.ml.dorastu TR Kainoa Magnolia PassCo VN2 Domaníková K.
    TR Kaimana Magnolia PassCo VN1, Najkrajšia sučka ml. dorastu, Najlepší z ml. dorastu Vavrová M.
    TR Yiuki Moravia Eden VN3 Kristová L.
  tr.dorastu TR Anabel Arbiana VN1 Klátiková I.
  tr.mladých TR Andromeda Tete Chilli koliba V1, CAJC Klement Jankovičová Ľ.
    TR Princess Poppy z Krásné Gladys V2 Vlková Š.
    TR Rossie Zlatá kométa V3 Šilhár J.
  tr. stredná TR Misia K Kokaina V3 Klátiková S.
    TR Moonshine Bellas Duchess Diana VD4 Haushammer P.
    TR Simonetta Magic Noblesse V1, CAC Bobríková A.+ Gromlusová A: .
    TR Szőlőhegyi Bitangűző Ida - Lotti V2, r.CAC Kiss M.
  tr.otvorená TR Immortelle Aldaha Gold V2, r.CAC Klátiková S.
    TR Noblesse Naomi Vanmar Majesty V1, CAC Lackovičová P.
  tr.šampiónov TR Lara Zlatá kométa V2, r.CAC Šilhár J.
    TR Misia K Havana V3 Položáni R.+ Brnula P.
    TR Ommica Sixi Biely démon V1, CAC, Víťaz farby TR Mikulášová I.
  tr.veteránov TR Ninnive Sevi Biely démon V1, Najkrajšia veterán sučka, Najlepší veterán Lacíková B.