O plemene
Klub
Akcie klubu
Archív akcíí
Chov
Výstavy
000538738


Slovenský Cavalier a King Charles Spaniel Klub
KLUBOVÁ VÝSTAVA
Viničné
27.4.2013

so zadávaním titulov “CAC SR” a “KLUBOVÝ VÍŤAZ”
Posudzovali pani Marian Mynott (Honeybet) z Veľkej Británie – plemeno Cavalier King Charles Spaniel
a pani Viera Stloukalová – plemeno King Charles Spaniel


výsledky plemeno King Charles Spaniel:

trieda farba meno výsledok majiteľ/owner
psi tr. mladých TR Rasty od Dvou Ořechů V1, CAJC Tumpachová A.
tr.stredná RU Derick z Rosenthalu V1,- Tumpachová A.
tr.šampiónov BT Pepino Karaj V1, CAC, Víťaz Klubovej výstavy, BOB Fasora P.
sučky tr.stredná BT Dorothy z Rosenthalu V1,- Sýkorová E.
tr.otvorená TR Dolores Nelly Fapella Gray V1, CAC, Víťazka Klubovej výstavy Fasora P.
  BT Ch.Quinna od Dvou Ořechů V2, r.CAC Rosenthalová S.
  BT Dara z Rosenthalu V3 Sýkorová E.
tr.šampiónov RU Ich. May od Dvou Ořechů V1, CAC Rosenthalová S.
  TR Aurora z Císařského mlýna V2, r.CAC Fasora P.


výsledky plemeno Cavalier King Charles Spaniel:

trieda farba meno výsledok majiteľ/owner
psi tr.šteniat TR Emett Tini Biely démon VN1 Lavrenčíková A.
  TR Emiresk Tini Biely démon VN2 Mikulášová I.
  BH Erwin ze Šoštýnského podhradí N3 Rašková J.
tr. mladých BT Black Sabbath Bou Magnolia Passco V1, CAJC Domaníková K.
tr. otvorená BT Urrisey Okti Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  BT Mr.One Two Rubínový květ V2, r.CAC Drajsajtlová R.
  BT Anthis Okti Biely démon VD3 Mikulášová I.
tr.šampiónov BT GrandCh.Gawin Minowara V1, CAC , Víťaz farby BT Jankovičová Ľ.
  BT Ch.Emanuel Black z Dvorú Stanislavic V2, r.CAC Rašková J.
tr.veteránov BT Ch.Imperio Rubínový květ V1 Drajsajtlová R.
psi tr.dorastu BH Etar Prokopská hvězda VN1, Najkrajší pes dorastu, Najkrajší dorast Kasanová M.
    BH Arannel Tini Biely démon N2 Mikulášová I.
  tr.mladých BH Shia Rubínový květ V1, CAJC Drajsajtlová R.
  BH Liane's Braveheart VD2 Šilhár J.
tr.stredná BH Nichicco od Ptačí skály V1, CAC Vetešníkoví J.a A.
  BH Jch.Jack Daniel Spanilá věž V2, r.CAC Rejfková V.
  BH Bengal Okti Biely démon VD3 Hasák A.
  BH Draco Royal Highness D Žilavá V.
tr.otvorená BH Lucky Star Scarlett team V1, CAC Bírová I.
  BH Bruno Royal Claris VD2 Sitárová Ľ.
  BH Kristián Tomy Scarlett team VD3 Hrčková H.
  BH Ikki Lemna Minor VD4 Halášková J.
tr.šampiónov BH Ch.Alonso Ferrari von Starburg V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťaz Klubovej výstavy BOB Špačkoví J. a A.
  BH Ch.Cassidy z Jezerního království V2, r.CAC Rejfková V.
tr.veteránov BH Ich.Candyline Craig Lemna Minor V1 Guzoňová Z.
psi tr.stredná RU Jch.Sorata Ginger Ale V1, CAC Mikulášová I.
  RU Keanu reeves Flowers City V2,r.CAC Gladišová Z.
  RU Kentis Okti Biely démon VD3 Čurilovci E.+M.
tr.otvorená RU Jch.Eclipse Okti Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  RU Ikraan Rubínový květ VD2 Drajsajtlová R.
tr.šampiónov RU Ch.Cayssari Okti Biely démon V1, CAC, Víťaz farby RU Kasanová M.
  RU Ch.Best of Chilli koliba V2, r.CAC Jankovičová Ľ.
  RU Ch.Bargiel Sevi Biely démon VD3 Drajsajtlová R.
psi tr.mladých TR Cupi Dupi Bou Chilli koliba V1, CAJC, Najlepší mladý pes Holéciová M.
  TR Vixax Okti Biely démon V2 Mikulášová I.
  TR Xtempore Okti Biely démon VD3 Rašková J.
tr.stredná TR Jch.Joe Black Spanilá věž V1, CAC, Víťaz farby TR Kopecký M.
  TR Turretbank Triberry VD2 Šmejkaloví K. a R.+ Číhalová A.
tr.otvorená TR Samuel Adam's Honey Porter V1, CAC Špačkoví J. a A.
  TR Indiana Jones Lemna Minor V2, r.CAC Drozdeková A.
  TR Escorial Rubínový květ VD3 Drajsajtlová R.
  TR Indis Carcharias VD4 Durdíková D.
  TR Jch.Wizard of Love Scarlett team VD Hamanová B.
tr.šampiónov TR Ich.Monaco Sevi Biely démon V1, CAC Kasanová M.
  TR Ch.French Lover de Castel Peyrac V2,res.CAC Tošenovjanová D.
  TR Ch.Ašent Tyrna Bordo VD3 Divékyová T.
tr.veteránov TR Brunteles Lemna Minor VD1 Guzoňová Z.
sučky tr.šteniat TR Kelly Grace Spanilá věž VN1,Najlepšie šteňa Dorazilová V.
  BH Euphorie Tini Biely démon VN2 Mikulášová I.
  RU Delhis Tini Biely démon VN3 Ižofová A.
    Olivie ze Zelené N4 Janu D.
    Pandora Flowers City N Gladišová Z.
sučky tr.dorastu BT Cindy Koblížek VN1 Mlýnková D.
    BT Coleta Koblížek N2 Novotná I.
  tr.mladých BT Celestínka Bou Chilli koliba V1, CAJC Jankovičová Ľ.
  tr.stredná BT Ebbi Rose Bezzábran V1, CAC Křesťanová Š.
tr.otvorená BT Girandela Rubínový květ VD1 Drajsajtlová R.
tr.šampiónov BT Ch.Carham Billie jean V1, CAC, Víťaz farby BT Gladišová Z.
tr.veteránov BT Faidra Caroli Regis V1 Guzoňová Z.
sučky tr.dorastu BH Aibikke Tini Biely démon VN1, Najkrajšia sučka dorastu Mikulášová I.
  BH Arnielle Tini Biely démon N2 Lackovičová P.+ Mikulášová I.
tr.mladých BH Bonitos Companeros Vera V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka, Najlepší z mladých Brázdilová H.
  BH Qirienne Okti Biely démon V2 Mikulášová I.
  BH Givenchy Moravia eden V3 Štolfa J.
  BH Clauberry Mint Julip VD4 Macháčová H.
  BH Clockpelters April Fool VD Tošenovjanová D.
  BH Cute Lady Nada Scarlett team VD Trepáčová A.
  BH Cecilka Bou Chilli koliba VD Jankovičová Ľ.
tr.stredná BH Justína Spanilá věž VD1 Vavrová M.
  BH Pensacola Okti Biely démon VD2 Mikulášová I.
  BH Danyka Buco Cassanova D Bittner M.
tr.otvorená BH Eimy Lemna Minor VD1 Šlosárková M.
  BH Ch.Candy z Vlčkovského splavu VD2 Jankovičová Ľ.
tr.šampiónov BH Ch.Quinette Terno z Kam.zahrady V1, CAC, Víťaz farby BH Šmejkalová K.
  BH Ch.Amazing Wonder of Magic Noblesse V2,r. CAC Ing.Stieranková J.
  BH Ch.D'Sweet Harmony Vanmar Majesty V3 Kasanová M+ Lackovičová P.
  BH Jch.Asta la Vista Chilli koliba VD4 Jankovičová Ľ.
sučky tr.mladých RU Timmari Okti Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  RU Tamitha Okti Biely démon V2 Mikulášová I.
  RU Nikky od Ptačí skály VD3 Vetešníkoví J.a A.
  RU Mirell Silken Coat Terako VD4 Štefániková S.
tr.stredná RU Beruška z Lískových oříšku V1, CAC Sýkorová E.
tr.otvorená RU Nathara Rubínový květ VD1 Drajsajtlová R.
tr.šampiónov RU Ch.Cassamia Okti Biely démon V1, CAC, Víťaz farby RU Mikulášová I.
tr.veteránov RU Ich.Lostress Biely démon V1 Mikulášová I.
  RU Ch.Irulan Rubínový květ V2 Drajsajtlová R.
sučky tr.mladých TR Wenexia Okti Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
  TR Jenny Spanilá věž VD2 Dorazilová V.
  TR Venezia Okti Biely démon VD3 Mikulášová I.
tr.stredná TR Jch.Charada Fásis Minowara V1, CAC, Víťaz farby TR, Víťazka klubovej výstavy Šmejkaloví K.a R.
  TR Mezanine Okti Biely démon V2,r. CAC Mikulášová I.
  TR Dashenka Buco Cassanova V3 Kasanová M.
  TR Black Belle Obludárium V4 Novotná I.
tr.otvorená TR Josie Okti Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
  TR Apple Miss Moneypenny VD2 Šlosárková M.
  TR Emma Danube Miracle VD3 Eperjesiová L.
tr.šampiónov TR Ch.Marissa Sevi Biely démon V1, CAC Brázdilová H.
  TR Ch.Angel Coco Magnolia Passco V2, r.CAC Domaníková K.
  TR Ch.Damayanti Okti Biely démon V3 Mikulášová I.
tr.veteránov TR Easy Jižní sen V1 ,Najkrajšia veterán sučka, Najlepší veterán Drajsajtlová R.
  TR Lavinia Rubínový květ V2 Drajsajtlová R.
  TR Jch.Florentína Spanilá věž V3 Matýsková A.