O plemene
Klub
Akcie klubu
Archív akcíí
Chov
Výstavy
000538707
Klubová výstava 19.4.2014

29.04.2017
Jubilejná výstava Slovenského CKCHS klubu
posudzovali/judge: Gordon Inglis - psy, Norma Inglis - sučky /CHS Craigowl/ GB


Cavalier king charles spaniel
Crazy Angel Maradeco King - V1 CAC, Víťaz farby blenheim, Víťaz jubilejnej výstavy, BOB
maj.Staszuk Angelika


Kiss Me Krásná louka
- V1, CAC , Víťaz farby BT, Víťazka Jubilejnej výstavy, BOS
maj.Ouředníková M.

--------------------------------------------------------------------------------------------

30.04.2017
Klubová výstava Slovenského CKCHS klubu
posudzovali/judge: Gordon Inglis - sučky, Norma Inglis - psy /CHS Craigowl/ GB



Cavalier king charles spaniel
Winsome Mr.Handsome Azalea - V1 CAC, Víťaz farby blenheim, Klubový víťaz , BOB
maj.Jusczyk M.
Azalea Weeny Wonderful
- V1, CAC, Víťazka farby BH, Klubový víťaz, BOS
maj.Wysocka I.

--------------------------------------------------------------------------------------------


výsledky:


King Charles španiel


  farba trieda meno psa
29.4.2017
30.4.2017
majiteľ
psi BT mladých King Kasper Fapella Gray V1 CAJC, BOJ V1, CAJC, BOJ, BOB Kasanová M.
BH   Mermoz des Rochers D´Agerna VD2 - Fasora P.
BH stredná Woody od Dvou ořechů VD1 V1, CAC Turková J.
RU otvorená Henry Pepíno Fapella Gray V1 CAC VJV BOS - Fasora P.
  šampiónov Albert Azaro z Panství Lomnice - V2, r.CAC Fojtíková D.
RU   Hart Pepíno Fapella Gray V2,- - Fojtíková D.
BT Russisch Geist Andree V1 CAC V1, CAC, Klubový víťaz Hroncové M+M
 
sučky TR stredná Hazel Grace Twee z Valldemose VD1 V1,- Fojtíková D.
BT otvorená Hessy Queeny Fapella Gray V1 CAC VJV BOB - Fasora P.
    Cassiopeia Maradeco King V2 res. CAC V1,- Staszuk A.


Cavallier King Charles španiel

Psy

trieda farba meno
29.4.2017
30.4.2017
majiteľ
ml.dorast TR Denpasar Valachian Beauty VN1,Najkrajší pes mladšieho dorastu, Najlepší z mladšieho dorastu VN1,Najkrajší pes mladšieho dorastu Kristová L.
  BT Zirkony Eli Biely démon VN2 VN2 Havlena D.
TR Crown Elliot Bíly hřebíček VN3 N Kušnierová I.
mladých BT Hippity Hop Dal Borg Nordisa V1, CAJC VD2 Strnadlová K.
  BT Beshri Eli Biely démon V2 V1, CAJC Pařízek J.
stredná BT Nickolas Minowara V1, CAC , Víťaz farby BT - Šmejkaloví K+R
    Ladies Night du Jardin de Claire V2, r.CAC V1, CAC , Víťaz farby BT Gladišová Z.
otvorená Chagall Nini Biely démon V1, CAC V1,- Majerníková S.
  Karl Lee z Dvorú Stanislavic - VD2 Šumbera P.
šampiónov Bonitos Companeros Bellini V1, CAC V1, CAC Šašková H.
  Figaro Alfi od Vyšehradského kláštera VD2 VD2 Víšková P.
čestná BH Liane's Braveheart     Šilhár J.
    Sweetbriar Shakespeare     Mikulášová I.
Xiwen Tini Biely démon     Mikulášová I.
Yroyse Tini Biely démon     Mikulášová I.
dorast Celebrant Telperion VN1 VN1 Hartmannová M.
  Geremmayo Tricyrtis VN2 VN2 Bartmanová R.
Aswan z Vážskych lúk VN3 - Vavrová M.
Askaneli z Vážskych lúk N - Raková S.
Jason Bourne Vanmar Majesty - N Lackovičová -Neubauer
Johny Cash Vanmar Majesty - N Lackovičová- Urminská
mladých Vindis Nini Biely démon V1, CAJC V1 CAJC Najkrajší mladý pes Pecharová E.
  Grisco Eli Biely démon V2 VD4 Medvedová B.
Letkis Eli Biely démon V3 V2 Mikulášová I.
Fondey Eli Biely démon VD4 VD Bartošík J.
Kubula Prokopská hvězda V2 V3 Kubátová E.
stredná Crazy Angel maradeco King V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťaz Jubilejnej výstavy, BOB V1, CAC Staszuk A.
  Umberto Zlatá kométa V2, r.CAC V3 Šilhár J.
Gentle Star About Dream V3 V2, r.CAC Čukič B.
otvorená Winsome Mr.Handsome Azalea V1, CAC V1, CAC, Víťaz farby BH, Klubový víťaz, BOB Juscyzk M.
  Chiquito magnolia PassCo V2, r.CAC - Domaníková K.
Liane's Cleveland V3 V2, r.CAC Šilhár J.
Genius Buco Cassanova V4 V4 Kasanová M.
Zealands Zoo Zerow of Castelfield V V3 Walther A + Seidel A.
Edward Quinn z Krásne Gladys - V Burianková M.
Prince Harry Scarlett team VD - Morávková D.
Venismin Rubínový květ VD VD Kolomazníková S.
My Delicious Honey Scarlett team D - Repiská B.
šampiónov Milbu Joyfull Johnson V1, CAC V1, CAC Čukič B.
  Etar Prokopská hvězda V2, r.CAC V2, r.CAC Kasanová M.
Angel's Pride Robin Hood V3 V Zimmermann J.
Excalibur Chilli koliba V4 V4 Prokopová I.
Flavio Gold od Zlatého Roxe V V3 Matoušková Z.
veteránov Zippy Prokopská hvězda V1 Najkrajší pes veterán V2 Nováková H.
  Angel's Pride Napoleon V2 V1 Najkrajší pes veterán Kristová L.
mladých RU Elleck Eli Biely démon V1, CAJC V1, CAJC Havlena D
otvorená   Merkucio Melody Minowara VD1 VD1 Víšková P.
  A-Rubens Rubínový květ VD2 VD2 Matoušková Z.
šampiónov William Shakespeare Bonimo VD1 V1, CAC, Víťaz farby BT Báčová J.
čestná TR Joe Black Spanilá věž     Kopecký M.
dorast   Orsien Eli Biely démon VN1, Najkrajší pes dorastu VN1, Najkrajší pes dorastu Mikulášová I.
mladých Scottish Highlander Silver Capricorn V1 CAJC Najkrajší mladý pes, BOJ V2 Jandová I. JUDr.
  Cheissy Eli Biely démon V2 V1, CAJC Šašková H.
Axiss Eli Biely démon V3 V3 Mikulášová I.
Harry Chilli koliba V4 - Prokopová I.
Alvin AD Stupava VD - Brijová A.
stredná Onyx Nini Biely démon V1, CAC, Víťaz farby TR V1, CAC Mikulášová I.
otvorená Alphonse Benjamin Kashmir Jasmine V1,- - Stieranková J.
  Clopshville Nevada VD2 VD2 Poláková L.
  Happy Day Vanmar Majesty - VD1 Dubaj M.
šampiónov Chaplin Prokopská hvězda V1, CAC V1, CAC, Víťaz farby TR Nováková H.
  Olo Zlodziejska zgraja V2, r.CAC V2, r.CAC Korkus H.S.M
Lambert Love Me V3 - Dulemba G.
veteránov Shalimmar Siri Biely démon V1 - Mikulášová I.

Sučky

ml.dorast BH Jagienka Love Me VN1, Najkrajšia sučka ml.dorastu, Najlepší z ml.dorastu - Dulemba G.
  BH Tiawa Eli Biely démon VN N Mikulášová I.
BT Poetica Minowara VN - Nováková J.
BH Diani Valachian Beauty VN2 VN1, Najkrajšia sučka ml.dorastu, Najlepší z ml.dorastu Vlková Š.
TR Havina Danube Miracle N - Trpkošová M a Bučko L.
BH Charming Elsa Scarlett team - VN Predná M.
BH Taiwa ze Zelené VN VN4 Drajsajtlová R.
RU Ugraine Eli Biely démon VN VN2 Mikulášová I.
BT Ursinella Eli Biely démon N VN Janu D.
BH Vernitte Eli Biely démon - N Mikulášová I. a Tsurkan I.
BH Zaria z Vítové VN4 VN Brázdilová H.
BT Zennesie Eli Biely démon VN3 VN3 Klementová Jankovičová Ľ.
mladých BT Kylie Magnolia PassCo VD2 V2 Domaníková K.
    Zazu Flowers City V1 CAJC Najkrajšia mladá sučka V1 CAJC Najkrajšia mladá sučka, BOJ Gladišová Z
stredná Kiss Me Krásná louka V1, CAC , Víťaz farby NT, Víťaz Jubilejnej výstavy, BOS V1, CAC, Víťaz farby BT Ouředníková M.
otvorená Monique Minowara V1, CAC V1, CAC Pašková L.
šampiónov Beatris Gold Wiktoris V1, CAC V1, CAC Štětina J.
veteránov Xsara Qiri Biely démon V1 - Mikulášová I.
dorast BH Jolly Goo Vanmar Majesty - VN1,Najlepšia sučka dorastu, Najlepší z dorastu Lackovičová P.
    Nikita Maradeco King VN1 Najkrajšia sučka dorastu, Najlepší z dorastu VN2 Staszuk A.
Quirien Merlin Bohemia VN2 - Šmejkalovi K. a R.
mladých Vivienne Westwood Caressema V1, CAJC V2 Poláková L.
  Shayen od Ptačí skály V2 V1, CAJC Šašková H.
Isabel Lady Vanmar Majesty V3 VD Janicová L.
Kofila Prokopská hvězda V4 VD Rejfková V.
Chilli Chilli koliba V VD Klementová Jankovičová Ľ.
Jillien Eli Biely démon V V3 Mikulášová I.
Kaynette Eli Biely démon V V Mikulášová I.
Letizia Eli Biely démon VD VD Mikulášová I.
Tiffany z Jezerního království VD V4 Rejfková V.
Diamond in the Sky Scarlett team - VD Predná M.
stredná Bohemia Briliant V1, CAC V1, CAC Bobríková A.
  Nobel Dancer's Helena V2, r.CAC V4 Dudek-Adamska D.
Niobe Spanilá věž V3 V Dorazilová V.
Primavera Nini Biely démon V4 V3 Mikulášová I.
Charlotte Magnolia PassCo VD - Minařová J.
Peggy z Jezerního království VD V2, res. CAC Rejfková V.
Wanessa-Mae z Panství Lomnice D D Fojtíková D
otvorená Azalea Weeny Wonderful V1, CAC, Víťaz farby BH V1, CAC, Víťaz farby BH, Klubový víťaz, BOS Wysocka I.
  Edith Piaf Magic Noblesse V2, r.CAC V Bernold M.
Perennis Nini Biely démon V3 V2, res.CAC Mikulášová I.
Romance Caressema V4 V Macháčová E.
Fireball Chilli koliba VD VD Klementová Jankovičová Ľ.
Royal Sansa Ze Zelené VD V Drajsajtlová R.
Taylinne Biely démon VD V3 Haushammer I.
Xandria Aldaha Gold VD V4 Tošenovjanová D.
šampiónov Lilliphee Nini Biely démon V1, CAC V1, CAC Mikulášová I.
  Hanine Prokopská hvězda V2,- - Mahdalová B.
veteránov Idiss Siri Biely démon V1 - Mikulášová I.
  Pearl Tries Biely démon V2 V1 Brázdilová H.
mladých RU Beyris Eli Biely démon V1, CAJC V1, CAJC Mikulášová I.
    Roxie Charming Terako VD2 V2 Fildánová A.
stredná Xennette Nini Biely démon V1, CAC, Víťaz farby RU V2, res.CAC Mikulášová I.
  Q-Alla-Viktória ze Zelené V2, r.CAC V1, CAC, Víťaz farby RU Drajsajtlová R
otvorená Wixianna Tini Biely démon VD1 VD1 Gašparovičová G.
šampiónov Happy Beauty Bezzábran V1,- V1, CAC Štetina J.
veteránov Qerida Peri Biely démon V1 Najkrajšia sučka veterán, Najlepší veterán V1 Najkrajšia sučka veterán, Najlepší veterán Mikulášová I.
dorast TR O"Jansu Eli Biely démon VN1 VN1 Mikulášová I.
mladých   Turetbank Daisy Mai V1, CAJC V1, CAJC Brázdilová H.
  Cloe z Malého majera V2 - Lacíková B.
Czerwona Królowa z Opolskiego Osiedla V3 V4 Jezierska A.
Diamella Eli Biely démon V4 V2 Mikulášová I.
Saoirse Mazikeem za Zelené V V3 Drajsajtlová R.
stredná Titisiowa Viridiana Ufna Morda V1, CAC V1, CAC Tošenovjanová D.
otvorená Lamia Love Me V1, CAC, Víťaz farby TR - Dulemba G.
  Qismeen Nini Biely démon V2, r.CAC V2,- Mikulášová I.
Lady Jane Spanilá věž V3 VD3 Kubíčková J.
Jasmína z Jezerního království VD4 VD4 Kreplová L.
X-Qisite Scarlett team - V1, CAC, Víťaz farby TR Predná M.
šampiónov Odysea Merlin Bohemia V1, CAC V1, CAC Kasanová M.
  Charlota Krásna louka V2, r.CAC V2, r.CAC Ouředníková M.
Melodia Merlin Bohemia V3   Šmejkalovi K. a R.
Mommy Loves Money z Królew. Dworu V4 V3 Jezierska A.
veteránov Artemis from Semiramidas Garden V1 V1 Bobríková A.
  Sunnetta Peri Biely démon V - Mikulášová I.
Zennica Siri Biely démon V3 - Mikulášová I.
Volvere y Sere Miliones z Królew. Dworu V4 V2 Jezierska A.
Lavinia Rubínový květ V2 VD3 Drajsajtlová R.