O plemene
Klub
Akcie klubu
Archív akcíí
Chov
Výstavy
000634005
Klubová výstava 19.4.2014

14.4.2018
Klubová výstava Slovenského CKCHS klubu
posudzoval: Michael Hegarty - Chantismere, Severné Írsko




Ch.Chaplin Prokopská hvězda - V1, CAC, Víťaz farby TR, Klubový víťaz, BOB
maj. Nováková Z.

Ch.Milbu Joy and Pride - V1, CAC , Víťazka farby BH, Klubová Víťazka, BOS
maj.B.Cukic + N.Jovanovic

--------------------------------------------------------------------------------------------

výsledky:

Najlepší plemenník: Nobel's Dancer Gran Torino, maj. Predná M.
Najlepšia chovateľská skupina: Maradeco King, maj. J. & A. Staszuk
Najkrajší pár psov: Crazy Angel + Anabell Maradeco King, maj. J. & A. Staszuk



King Charles španiel


  farba trieda meno psa výsledok KV majiteľ
psi BT mladých Marsward Magic Moments VN1 Hildebrantová I.
BH stredná Mermoz des Rochers D´Agerna V1, CAC Fasora P.
RU otvorená Henry Pepíno Fapella Gray V1 CAC, Klubový víťaz, BOB Fasora P.
TR šampiónov King Kasper Fapella Gray V1 CAC Kasanová M.
 
sučky TR otvorená Lady Celestine Fapella Gray V1, CAC, Klubový víťaz, BOS Fasora P.
BT šampiónov Fiebe z Rosenthalu V1 CAC Hildebrantová I.


Cavalier King Charles španiel

  trieda farba meno výsledok KV majiteľ
mladých BT Zirkony Eli Biely démon V1, CAJC Havlena D.
      Norrington James Morava Eden V2 Kristová L.
stredná BT Laudon Gideon Lemna Minor V1, CAC Stloukalová V.
šampiónov BT Ladies Night du Jardin de Claire V1, CAC , Víťaz farby BT Gladišová Z.
    Figaro Alfi od Vyšehradského kláštera V2,- Víšková P.
veteránov BT Gawin Minowara V1 Klementová Jankovičová Ľ.
čestná BH Liane's Braveheart - Šilhár J.
    BH Merlin Canis Satelles - Grzesik B.
  ml.dorast BH Miro Zlodziejska Zgraja VN1, Najkrajší pes mladšieho dorastu Korkus H.S.M
  dorast BH L´Amour Night Scarlett team VN1, Najkrajší pes dorastu, Najlepší z dorastu Predná M.
  mladých BH Jalapeňos Chilli koliba V1 CAJC, Najkrajší mladý pes K.Jankovičová Ľ. +Stloukalová V.
      All In One Aldaha Gold V2 Heblik M.
      Incredible Miracle Scarlett team V3 Predná M.
      Bambi twe Biely démon V4 Havlena D.
      Kerry Jones Vanmar Majesty VD r.Bardelčíková
      Kriss Cross Vanmar Majesty VD Pavlíková S.
  stredná BH Guns N'Roses Snukraina V1, CAC Tracz A.
      Geremmayo Tricyrtis V2, r.CAC Bartmanová R.
      Hagrid Obludárium V3 Matoušková Z.
      Texas Ranger Silver Capricorn V4 Jandová I.
      Jason Bourne Vanmar Majesty VD Joštová H. +Neubaer M.
      Johny Cash Vanmar Majesty VD Lackovičová P. + Ulická D.
      Fondey Eli Biely démon D Bartošík J.
  otvorená BH Nobel Dancer's Gran Torino V1, CAC Predná M.
      Chilli Pepper Vanmar Majesty VD2 Lackovičová P.+Vajda Ľ.
  šampiónov BH Crazy Angel Maradeco King V1, CAC, Víťaz farby BH Staszuk A.
      Chiquito Magnolia PassCo V2, r.CAC Domaníková K.
    Milbu Joyful Jonson V3 B.Cukic + N.Jovanovic
    Genius Buco Cassanova V4 Kasanová M.
    Vindis Nini Biely démon V Pecharová E.
    Excalibur Chilli koliba VD Prokopová I.
tr.veteránov BH Angel'sPride Napoleon V1 Kristová L.
    Loranka´s Pawel V2 Grzesik B.
mladých RU Klement Redd Chilli koliba V1, CAJC Klementová-Jankovičová Ľ.
stredná RU Horatio Cane Charles Garden V1, CAC, Víťaz farby RU Melicharová L.
šampiónov RU Elleck Eli Biely démon VD1 Havlena D
    A-Rubens Rubínový květ VD2 Matoušková Z.
    Merkucio Melody Minowara VD3 Víšková P
veteránov RU Haniki Lemna Minor V1, Najkrajší pes veterán, Najlepší veterán Stloukalová V.
čestná TR Joe Black Spanilá věž - Kopecký M.
ml.dorast TR Yankee Doodle Silver Capricorn VN1 Jandová I.
mladých TR Wimbledon Strawberry Silver Capricorn VD1 Jandová I.
    Nazz Jazz Moravia Eden VD2 Kristová L.
    Delhys Twe Biely démon VD3 Tóthová A.
    Darth z Malého majera VD4 Bugárová E.
stredná TR Denpasar Valachian Beauty V1, CAC Kristová L.
    Orsien Eli Biely démon V2,r.CAC Mikulášová I.
    Alwin AD Stupava VD3 Brijová Z.
otvorená TR Axiss Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
    Harry Chilli koliba V2,- Prokopová I.
šampiónov TR Chaplin Prokopská hvězda V1, CAC, Víťaz farby TR, Klubový víťaz, BOB Nováková H.
veteránov TR Ladykiller Zlodziejska zgraja V1 Weiss A.
    Kenzo Terno y Kamilkové zahrady V2 Matoušková Z.
Sučky ml.dorast BT Carmen Cavi Luckykay VN1 Šilhár J.
dorast BT Celeste Linden Leaves VN1 Martyčáková L.
mladých BT Ziwa Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
    Escada Stajnia Magia V2 Heblik M.
    Beatrix Auri z Panství Lomnice VD3 Hečová M.
    Nefertiti Moravia Eden VD4 Kristová L.
    Little Princess Lemna Minor VD Guzoňová Z.
stredná BT Lovely Savana Lemna Minor V1, CAC Plander D.
    Ursinella Eli Biely démon V2, r.CAC Janu D.
    Ysabella Zlatá kométa VD3 Janigová I.
otvorená BT Balantine Černý turmalín VD2 Křesťanová Š.
    Queen Mary Zlatá kométa V1, CAC Janigová I.
šampiónov BT Kiss Me Krásna louka V1, CAC, Víťaz farby BT Ouředníková M.
veteránov BT Dorotka Lemna Minor V1 Stloukalová V.+ Šlosárková M.
ml. dorast BH Misty Zlodziejska Zgraja VN1, Najkrajšia sučka mladšieho dorastu, Najlepšie šteňa Korkus H.S.M
    Grienne Twe Biely démon VN2 Mikuášová I.
    Gemielle Twe Biely démon VN3 Poláková L.
  dorastu BH Eqistria Twe Biely démon VN1, Najkrajšia sučka dorastu Mikulášová I.
mladých BH A Sound of Thunder Aldaha Gold V1, CAJC, Najkrajšia mladá sučka, Najlepší z mladých Tošenovjanová D.
    Anabell Maradeco King V2 Staszuk A.
    Glory of Love Canis Satelles V3 Grzesik B.
    Diani Valachian Beauty V4 Vlková Š
    Abbygail Paws and Kisses V Soldánová Š.
    Blue Moon Cavaliers Alessia V Mikulášová I.
    Irrestible Charm Scarlett team V Predná M.
    Jenny Gump Chilli koliba V Klementová Jankovičová Ľ.
    Jolly Joker Chilli koliba V Klementová Jankovičová Ľ.
    Liane's Wild Angel V Stloukalová V.
    Taiwa ze Zelené V Drajsajtlová R.
    Hora Danube Miracle VD Bugárová E.
    Incredible Beauty Scarlett team VD Predná M.
    Zaria z Vítové VD Brázdilová H.
stredná BH Carmen Zlodziejska Zgraja V1, CAC Korkus H.S.M
    Jolly Goo Vanmar Majesty V2, r.CAC Lackovičová P.
  BH Zoey Zlatá kométa V3 Šilhár J.
    Szőlőhegyi Bitangűző Myra VD4 Helbich L.
    Charming Elsa Scarlett team VD Predná M.
    Luna Magnolia PassCo VD Schifferová K.
otvorená BH Loreen Prokopská hvězda V1, CAC Nováková H.
    Nelli Maradeco King V2, r.CAC Staszuk A.
    Amative Aroma Scarlett team V3 Predná M.
    Isabel Lady Vanmar Majesty V4 Janicová L.
    Chili Chilli koliba VD Klementová Jankovičová Ľ.
    Saphira Zlodziejska Zgraja VD Derleta A.
šampiónov BH Milbu Joy and Pride V1, CAC, Víťaz farby BH, Klubová víťazka, BOS B.Cukic + N.Jovanovic
  BH Samba Love Me V2, r.CAC Poláková L.
    Una Fiore Canis Satelles V3 Grzesik B.
veteránov BH Eimy Lemna Minor V1, Najkrajšia sučka veterán Šlosárková M.
ml.dorast RU De La Rosa Flowers City VN1 Gladišová Z.
mladých RU Ugraine Eli Biely démon V1, CAJC Mikulášová I.
stredná RU Unnisse Eli Biely démon V1, CAC, Víťaz farby RU Mikulášová I.
otvorená RU Q-Alla-Viktória ze Zelené VD1 Drajsajtlová R
    Shelby Tini Biely démon VD2 Barankaiová M.
šampiónov RU Cindy Canis Satelles VD1 Grzesik B.
mladých TR Holly Stajnia Magia V1, CAJC Heblik M.
    Death of Tiny Wheels z Króliewskego Dworu V2 Jezierska A.
    Cleony Twe Biely démon V3 Mikulášová I.
    Szőlőhegyi Bitangűző Priscilla V4 Helbich L.
stredná TR O'Jansu Eli Biely démon V1, CAC Mikulášová I.
    Heriett z Krásne Gladys V2,- Vlková Š.
otvorená TR Turetbank Daisy Mai V1, CAC, Víťaz farby TR Brázdilová H.
    Yupi Stajnia Magia V2, r.CAC Heblik M.
    Claire Underwood z Opolskiego Osiedla VD3 Dziuba J.
    X-Qisite Lady Scarlett team VD4 Predn8 M.
    Havina Danube Miracle D Trpkošová M a Bučko L.
šampiónov TR Titisiowa Viridiana Ufna Morda V1, CAC Tošenovjanová D.
    Charlotta Krásná louka V2, r.CAC Ouředníková M.
veteránov TR Marissa Sevi Biely démon V1 Brázdilová H.
    Apple Miss Moneypenny V2 Šlosárková M.

Handling súťaže
Dieťa a cavalier 3-9 rokov
Lackovičová Kristínka 1.miesto Jolly Goo Vanmar Majesty
Janic Daniel 2.miesto Isabel Lady Vanmar Majesty
Mikulášová Sofia 3.miesto Ziwa Eli Biely démon
Brijová Adelka 4.miesto Alwin AD Stupava
Plander ... 5.miesto Lovely Savana Lemna Minor
Cavalier Junior handling 10-17 rokov
Lackovičová Simona 1.miesto Jolly Goo Vanmar Majesty
Višková Linda 2.miesto Figaro Alfi od Vyšebroddského kláštera
Višková Nela 3.miesto Merkucio Melody Minowara