O plemene
Klub
Akcie klubu
Archív akcíí
Chov
Výstavy
001209780
Klubová výstava 19.4.2014


28.5.2022
Jubilejná výstava so zadávaním titulov CAC, Víťaz Jubilejnej výstavy
SK CKCHS klubu

k 30.výročiu založenia klubu
Kaštiel Palárikovo

posudzovala: Norma Inglis, UK (CHS Craigowl)


--------------------------------------------------------------------------------------------

výsledky:
Najlepšia chovateľská skupina: CHS Scarlett team, maj. Predná K.
Najkrajší pár psov:
Sorata Ginger Ale + Cassamia Okti Biely démon - maj. Mikulášová I.



King Charles španiel

  trieda farba meno psa výsledok KV majiteľ
psi tr. mladých TR Valentino Mermoz Fapella Gray V1, CAJC, BOJ, Víťaz Jubilejnej výstavy, BOB Fasora P.
tr. otvorená BT Harry Potter Favorite King V1, CAC Fasora P.
  RU Baron Hart z Panství Lomnice V2,- Fojtíková D.
 
 
tr. šampiónov BT Marsward Magic Moments VD3 Hildebrantová I.
  RU Diamond Heart Milpos V2,- Fojtíková D.
  BH Angus Buco Cassanova V1, CAC Kasanová M.
 
sučky tr.otvorená BH O'Mystery Lady Fapella Gray V1 CAC, Víťazka Jubilejnej výstavy, BOS Fasora P.



Cavalier King Charles španiel


  trieda farba meno výsledok majiteľ
psy tr.ml dorast BT Ston Du Mas Ensoleille VN1, Najkrajší pes z ml.dorastu, Najlepší z dorastu Gladišová Z.
  tr. .dorast BT Xanadu Krásná louka N Ouředníková M.
  tr.otvorená BT Kendall z Jezerního království V1, CAC Drajsajtlová R.
  tr.šampiónov BT Oh Perfect Krásná louka V1, CAC, Víťaz farby BT Joštová H.
  tr.ml dorast BH Ganimedes Magnolia PassCo VN1 Domaníková K.
  tr.dorast BH Paradise is you Scarlett team VN2 Jandová I
    BH P.S. I Love You Scarlett team VN1 Predná M.
  tr.mladých BH Ballantines Mellow Blenangel V2 Dobrovič D
    BH Charismatic Riccardo Rubínový květ V3 Drajsajtlová R.
    BH Misia K Kiss Hard V1, CAJC Klátiková S.
    BH Napoli Sixi Biely démon V Holečka M.
    BH Urixen Sixi Biely démon V4 Mikulášová I
  tr.stredná BH Haribo Aldaha Gold V1, CAC, Víťaz farby BH, Víťaz Jubilejnej výstavy, BOB K. a R. Šmejkalovi
    BH Unikát Chilli koliba V2, r.CAC Kopecký M.
  tr.otvorená BH Armando Nicolo Sueno Cumplido VD3 Bartošíková M. G.
    BH Frederico Duo z Vítové V2,- Václavková H.
    BH Railey Krásná louka V1, CAC Joštová H.
  tr.šampiónov BH Assanti Baryon Cavalier V2, r.CAC Havlenová T.
    BH Autumn Leaves Sole Di Mezzanotte V Schifferová K.
    BH Daren z Malého majera VD Divékyová T.
    BH Ezop Z Maleho majera V3 Kristofčáková Z.
    BH Geremayo Tricyrtis V4 Bartmanová R.
    BH Libretto Maradeco King V1, CAC Staszuk A.
  tr. veteránov BH Edward Quinn z Krásné Gladys V1, Najkrajší veterán pes, BOV Buriánková M.
    BH White Caramel Aldaha Gold V2 Heblik M.
  tr. ml.dorast RU Diamanto Seti Biely démon N Zubčáková H.
  tr.mladých RU Breesis Baryon Cavalier VD1 Jílková V.
  tr. stredná RU Barucci Primus ze Souhvězdí Lyry V1, CAC, Víťaz farby RU Šimečková K.
  tr.šampiónov RU Elcris Firi Biely démon VD1 Mikulášová I
  tr. veteránov RU Sorata Ginger Ale V1 Mikulášová I
  tr. ml.dorast TR Canterax Seti Biely démon VN1 Mikulášová I
  tr.dorastu TR Ymontic Sixi Biely démon neposúdený Mikulášová I
  tr.mladých TR Filigris Izyum VD Drajsajtlová R. + Koukalová A.
    TR Hugo z Malého majera VD4 Mešťan M.
    TR Chrisbell sixi Biely démon V1, CAJC, Najkrajší mladý pes, Najlepší z mladých Havlenová T.
    TR Johny Stark Scarlett team VD3 Predná M.
    TR Kobe Maradeco King V2 Staszuk A:
  tr.otvorená TR Mon Ami Lemna Minor V1, CAC, Víťaz farby TR Stloukalová V.
    TR Tomis Tri Biely démon V2, r.CAC Mikulášová I
  tr.šampiónov TR Archibald Ellis Bohemia VD Jílková V.
    TR Armani Caressema VD Wierzba-Babin A.
    TR Kleo Buco Cassanova V3 Kasanová M.
    TR Misia K Goofy V Klátiková S.
    TR Mistral Lemna Minor V4 Stloukalová V.
    TR Night Fever Vanmar Majesty V1, CAC Mikulášová I
    TR Xcellente Rio Magnolia PassCo V2, r.CAC Domaníková K.
  tr. veteránov TR Caspian Finn z Královských mlýnů V1 Bartmanová R.
    TR Joe Black Spanilá věž VD2 Kopecký M.
sučky tr.dorastu BT Freya Cori Sweetheart from Lenti N Kašný F.
  tr.mladých BT Arya Stark z Wanorčina království V2 Hečová M.
    BT Bellowine Baryon Cavalier V1, CAJC Mikulášová I.
    BT Dream Come True ze Souhvězdí Lyry V4 Chytilová A.
    BT Kirkjuvagr Verdandi V3 Schulz A.
  tr.stredná BT Enifé My Pure Joy VD2 Konopčíková T
    BT Jenny Zlatá kométa VD1 Brnula P.
  tr.šampiónov BT Kiss me Krásná Louka V1, CAC, Víťaz farby BT, Víťaz Jubilejnej výstavy, BOS Ouředníková M.
    BT Pocahontas Chilli koliba V2, r.CAC Klementová Jankovičová Ľ.
  tr. veteránov BT Finnessa Okti Biely Demon V1 Ouředníková M.
  tr. ml.dorast BH A Dream Comes True Hirschien Monde N Hirschová I.
    BH Gaia Magnolia PassCo VN2 Domaníková K.
    BH Stela Nelli Santana Gwellian VN1 Švedíková J.
    BH Zumba Chilli koliba N Klementová Jankovičová Ľ.
  tr.mladých BH Ala Ba-Mi-Go V1, CAJC Domaníková K.
    BH Bella Fleur Tulip Fever At Magic Noblesse V4 Kovalančíková M +Bobríková A.
    BH Blondbery Ellis Bohemia VD Jílek M.
    BH La Bella Scarlett team VD Predná M.
    BH Nefertiti Zlatá Kométa D Lorenc V.
    BH Wild Angel Krásná Louka V3 Ouředníková M.
    BH Yucca Chilli Koliba V2 Balga Š.
    BH Zayane Prokopská hvězda VD Vavrová M.
  tr.stredná BH Destinee Magnolia PassCo V Domaníková K.
    BH Gaia Z Malého Majera VD Lacíková B.
    BH Kiss Me Zlatá kométa V4 Šilhár J.
    BH Nina Ricci Magic Noblesse V1, CAC Bobríková A.
    BH Oriental Rose Vanmar Majesty V3 Hirsch T.
    BH Wisteria Prokopská hvězda V2, r.CAC Nováková H.
  tr.otvorená BH Artemis Luna Sueno Cumplido VD Bartošíková M.G
    BH Ayllin Magic Blenangel V3 Soldanová Š.
    BH Diamond Hortensia Scarlett team VD4 Predná K.
    BH Nobel Dancer´s Karamella V1, CAC Bobríková A.+ Schulz A.
    BH Valencia Minowara V2, r.CAC K. a R. Šmejkalovi
  tr.šampiónov BH Annabella Carolina Sweets V2, r.CAC Jurčová P.
    BH Chinaski z Jezerního království V3 Rejfková V.
    BH Pumpkin Krásná Louka V1, CAC, Víťaz farby BH Ouředníková M.
  tr. veteránov BH Delicatessa Chilli koliba V2 Klementová Jankovičová Ľ.
    BH Goya Prokopská hvězda V1, Najkrajšia veterán sučka Nováková H.
  tr. ml.dorast RU Dazyria Seti Biely démon VN2 Mikulášová I.
    RU Queen Martina Lemna Minor VN1 Stloukalová V.+ Šlosárková M.
    RU Xia Krásná Louka VN1 Ouředníková M.
  tr.mladých RU Kiki-Dee Flowers city V1, CAJC Gladišová Z.
  tr.šampiónov RU Crocus Culverhill V1, CAC, Víťaz farby RU Gladišová Z.
    RU Terracotta Prokopská hvězda V2, r.CAC Rejfková V.
  tr. veteránov RU Cassamia okti Biely démon V1 Mikulášová I.
  tr.ml dorast TR Ballantine Seti Biely démon N Sirejová M.
    TR Bellafonte Seti Biely Démon N Kučerík E.
    TR Phoebe Zlatá kométa VN1, Najkrajšia sučka mladšieho dorastu Šilhár J.
  tr.dorastu TR Simonetta Magic Noblesse VN1, Najkrajšia sučka dorastu Gromlusová A. +Bobríková A.
  tr.mladých TR Aurora Holly Glowing Star VD Bugarová E.
    TR Betty Magnolia PassCo D šlosárková M.
    TR Harvhi Stajnia Magia V1, CAJC, Najkrajší mladá sučka Heblik M.
    TR I am Sophie Černý turmalín V4 Křesťanová Š.
    TR Lara Zlatá kométa V3 Šilhár J.
    TR Ommica Sixi Biely démon V2 Mikulášová I.
  tr.stredná TR Aurora Magnolia PassCo V1, CAC, Víťaz farby TR Domaníková K.
    TR Believe in Destiny Sole Di Mezzanotte VD4 Schifferová K.
    TR Ocean Pearl Vanmar Majesty V3 Brázdilová H.
    TR Papaya Santana Gwellian V2, r.CAC Švedíková J.
  tr.otvorená TR Joriss Firi Biely démon D Kubašiaková I.
    TR Unexa ze Zelené V1,- Drajsajtlová R.
  tr.šampiónov TR Elizabeth Dee Sweetheart from Lenti V3 Kašný F.
    TR Misia K Fiamma V2,- Klátiková S.
    TR Noblesse Naomi Vanmar Majesty V1, CAC Lackovičová P.
  tr. veteránov TR Cecilie Obludárium VD1 Hečová M.